VI PÅ ROSS

Pål Ross
CEO, Arkitekt SAR/MSA

Tel: 08 84 84 82
Mobil: 0707 30 38 96
E-post: ross@ross.se

Deirdre Ross
CFO

Tel: 08 84 84 82
Mobil: 0739 82 33 00
E-post: deirdre@ross.se

Jan Öström
COO

Tel: 08 84 84 82
E-post: jan@ross.se

Sofia Lindhagen
Inredningsarkitekt

Tel: 08 84 84 82
E-post: sofia@ross.se

Charlotte Lundgren
Civilingenjör

Tel: 08 84 84 82
Mobil: 0707 30 38 96
E-post: charlotte@ross.se

Momoko Gadelius
Arkitekt

Tel: 08 84 84 82
Mobil: 0707 30 38 96
E-post: momoko@ross.se

Ossian Tove
Arkitekt/3D Illustratör

Tel: 08 84 84 82
Mobil: 0707 30 38 96
E-post: ossian@ross.se

Andrés Espinosa
Konstruktör

Tel: 08 84 84 82
Mobil: 0707 30 38 96
E-post: andres@ross.se

OM OSS

Ross erbjuder exklusiv egen unik design. Vår passion är att skapa högkvalitativa, dynamiska livsmiljöer i harmoni med människan som berikar ert liv med världsledande funktion, skönhet och välbefinnande.

Welcome to Live in a Work of Art ®

NYHETER


Laddar innehåll...

KONTAKT

ROSS - Live in a work of art
08- 84 84 82 | info@ross.se

Hertigarnas Stall, Dragonvägen 1
178 93 Drottningholm